ציפוי חלונות כהים לרכב ולמשרד

כללי: הציפוי משלב מספר תכונות אשר עושות אותו אטקרטיבי לכיסוי ומנצלות היטב את היתרונות שלו – בטיחות, דקורציה, הגנה מפני השמש ושחיקה וחסכון באנרגיה.

ציפוי חלונות מגן שמש – מעניק מגוון יתרונות כגון:

הצללה – מונע סינוור ומווסת את חדירת קרני השמש לבניין, או לרכב וזאת מבלי לגרוע מהיכולת להינות מהנוף הנשקף כלפי חוץ.

מפחית באופן משמעותי את חדירת הקרניים המחממות את חלל הפנים וע"י כך מוריד וחוסם עד 85% מאנרגיית החום הנוצר בסביבה הסגורה בפנים, דבר המשפיע על מאזן אנרגיה (חיובי) לאורך השנים ומונע ביזבוז אנרגיה מיותר מחד או צורך ביצירת אנרגיה לקירור חללים מחוממים מאידך.

הקטנת צריכת האנרגיה בוויסות טמפרטורת הבית יכולה לנוע בין 8% ועד 45% וכל זאת בהתאם למיקום הבית (סוגי זכוכית, עובי הזכוכית, מיקום וחללי פנים, כיוונים חשופי שמש) ולפרמטרים משפיעים בסביבתו (בתים אחרים המצילים עליו, הצללות עצים וצמחיה ועוד…)

מסנן משמעותית את קרני השמש באורך הגל UV ועד רמה המתקרבת ל-99 אחוז!
ציפוי החלונות יכול להוות גורם משמעותי עד כדי הפחתה של בין 3 ועד 7 מעלות במידה ועל הבית ישנה קרינה ישירה של קרני השמש ללא הגנה או הצללה נוספת להפחתת עוצמת האור הישיר.

ציפוי חלונות מונע פריצה:

במידה ומשלבים גם את התכונה של ציפוי מגן זכוכית נגד פריצות וגנבים, והנ"ל מותאם לדרישות – ניתן לקבל גם הכרה ע"י חברות הביטוח כאמצעי מניעה וכתחליף אפשרי לסורגים.
ציפוי חלונות כהגנה מפני הדף ורסס:
ישנם למינטי ציפוי חלונות יעודיים שתפקידם הגנה והענקת בטיחות לחלונות מפני ארועי הדף ורסס.
הנ"ל במידה ובוצע לפי המפרט וההנחיות המתאימות מוכר ע"י משרד הביטחון ופיקוד העורף ויכול לתת מענה למגוון עצום של צרכים ומוסדות, כגון; בנקים, מוסדות חינוך, חנויות, מסעדות ומגוון עסקים בתחום הפרטי.

ציפוי חלונות כהים לרכב:
מעט מאוד אנשי מקצוע יודעים באמת לעשות חלון כהה לרכב ,אנחנו משתמשים בחומר הטוב בעולם ואת השמשה האחורית להבדיל מהשאר
עושים בחתיכה אחת שלמה על ידי טכניקה והרבה נסיון ככה שהרכב יוצא מפה עם גימורים מושלמים עד כדי שהלקוח בטוח שהחלון יצא ככה מהחברה.